Firma TSW SYSTEMS SJ powstała dla potrzeb specjalistycznych klientów instalatorskich. Nasza firma jest dystrybutorem marek; Taurus, Taur, Sunrad i Waterflow, dodatkową ofertę stanowią marki własne Grupy SBS: Keller, Delfin itd oraz wiele innych marek produktowych w branży grzewczej i sanitarnej – szczegóły, patrz: katalog produktów.

Tym, którzy szukają nowych rozwiązań w handlu, cenią sobie rzetelność i uczciwość kupiecką oraz chcą poprawić swoją konkurencyjność, gwarantujemy swoją pomoc, a także  współpracę, opartą na kompleksowej ofercie produktów, przejrzystych warunkach handlowych i zasadzie: wszystko od jednego dostawcy.

Obsługujemy przede wszystkim rynek regionalny tj. woj. śląskie, opolskie i małopolskie, co jest realizowane przez centrum logistyczno-dystrybucyjne w Jastrzębiu-Zdroju.

Towary dostarczamy własnymi środkami transportu, lub ewentualnie przez firmy spedycyjne. W przypadku zainteresowania naszą ofertą, proszę o kontakt z naszym Doradcą Handlowym lub Działem Sprzedaży.

W zależności od Państwa propozycji, nasi Doradcy Handlowi spotkają się z Państwem w umówionym miejscu, co umożliwi zaproponowanie możliwie najlepszych warunków współpracy.